фільтр

Показати/приховати параметри

Розмір чашки

Стиль білизни

Особливості

Матеріал

Колір

Anita

Як важливо мати добре підходить бюстгальтер!

Протягом багатьох років ми зосередилися на досягненні оптимальної відповідності, якості та комфорту в наших різних статтях. У нас немає планів перестати вдосконалюватися і покращувати наші товари. Крім практичності, ми також фокусуємося на модних елементах наших товарів. Замість того, щоб піддаватися сьогочасної тенденції, ми прагнемо створити «класичний шикарний» вид - з дизайном і стилем, які є актуальними не тільки зараз, але і будуть виглядати чудово в наступні роки.

Крім того, наші товари повинні підвищити якість життя, яким користуються їх власниці. Протягом багатьох років ми спілкувалися з сотнями жінок. Мало того, що високоякісний і ідеально розроблений бюстгальтер дає відчуття безпеки, він також може створити справжню весну. Як приємно і важливого, мати в наявності відповідний бюстгальтер!

Що стосується ANITA як компанії, то само собою зрозуміло, що ми хочемо забезпечити справедливу винагороду і оптимальні умови праці для кожного з наших співробітників по всьому світу. Ми використовуємо понад 1500 осіб по всьому світу, які в свою чергу складають 1500 сімей. Це величезна відповідальність!

Загалом, ми сподіваємося отримати таке ж задоволення від нашої роботи і щоденних завдань в майбутньому, як і зараз. З огляду на той факт, що деякі з наших співробітників були з нами протягом 40-50 років, «задоволення від нашої роботи» має бути загальновизнаною заявою! Інша наша мета - працювати таким чином, щоб використовувати правильно ресурси. На дні океану досить пластика, не додаючи до нього!

Переглянуто

Немає товарів

Ласкаво просимо

Увійти як користувач

Facebook   Google  Меню