фільтр

категорія

Показати/приховати параметри

Розмір

Розмір чашки

Тип купальника

Тип білизни

Стиль купальника

Стиль білизни

Особливості

Матеріал

Колір

Lascana

LASCANA – це жіночий світ – це ідеальне поєднання чуттєвості та комфорту.

Історія створення

LASCANA - це глобальний бренд модного жіночого одягу, купальників та спідньої білизни, заснований у Гамбурзі, Німеччина, у 2006 році. У 2017 році було відкрито компанію LASCANA USA у Джексонвіллі, штат Флорида. Торгова марка представлена ​​широкою мережею магазинів, що працюють по всій Європі.

Філософія бренду

З моменту запуску, філософія LASCANA полягала насамперед у задоволенні індивідуальних потреб жінок, у тому, щоб показати їм, що білизна може поєднувати у собі зручність та стиль. Основна мета LASCANA у розробці моделей, які будуть відповідати модним тенденціям, відрізнятися високою якістю та комфортом, добре підкреслювати переваги фігури. Дизайнери бренду створюють особливий світ – жіночий світ, у якому представниці прекрасної половини почуваються комфортно, стильно, модно. Вони чарівні завжди: у повсякденному житті, під час занять спортом, в особливі моменти їхнього життя.

На кого орієнтована торгова марка

LASCANA - це місце гарного одягу, купальників та спідньої білизни, спеціально розроблених жінками для жінок. Торгова марка прагне створювати чудові, високоякісні та доступні колекції у розмірному ряду від 0 до 24, з розмірами чашок від AA до G, щоб задовольнити потреби кожної жінки.

Переглянуто

Немає товарів

Ласкаво просимо

Увійти як користувач

Facebook   Google  Меню