фільтр

категорія

Показати/приховати параметри

Розмір

Матеріал

Колір

En Fant

En Fant бренд дитячого одягу і взуття з Швеції. Компанія шиє вбрання в стилі casual на зростання від 56 до 116 см. У дизайні бренд дотримується принципу обережного експериментаторства. У речей класична колірна палітра - пісочний, насичений винний, маренго, хакі, гірчичний, смарагд, лососевий. І при цьому досить сміливе стилістичне рішення. З першого погляду зрозуміло, що одяг і взуття зшиті для дітей. Дизайнери підкреслюють це кожній своїй колекцієї, але не опускаються до інфантилізму. Ведучий креатор бренду, Лін Рікс, каже, що вона створює речі для дітей, які хочуть залишатися собою, і батьків, які цінують і розуміють стильний дитячий одяг.

 

Ще одна важлива властивість всього, що робить бренд En Fant, - це сполучуваність з речами інших виробників. У кожній парі туфель, туніці і світшоти відчувається характер і родзинка, але вони не стають від цього менш універсальними. Це не екстравагантні, а базові, але якісні, добротні і відмінно і зі смаком зроблені речі.

 

Матеріали для своїх товарів бренд вибирає натуральні. Це шкіра, бавовна, шерсть, льон, каучук. Велика частина продукції має сертифікат Oeko Tex, який гарантує безпеку сировини і кінцевого товару.

Переглянуто

Немає товарів

Ласкаво просимо

Увійти як користувач

Facebook   Google  Меню