фільтр

категорія

Показати/приховати параметри

Розмір

Розмір

Розмір чашки

Тип взуття

Тип білизни

Стиль взуття

Стиль білизни

Особливості

Сезон

Матеріал

Колір

Esprit

«Ми хочемо, щоб вам було добре, коли ви виглядаєте добре»

Esprit - це міжнародний модний бренд, який представляє стиль та якість з 1968 року. Заснований в Сан-Франциско Сьюзі і Дуг Томпкінс, Esprit працює на основі творчості та відповідальності злитими з сонячним каліфорнійським настроєм.

Легкий стиль, автентичність та простота є основою філософії бренду. Ці позитивні якості простежуються на кожному рівні, від невимушеного пошиття до максимально високої якості, використання натуральних матеріалів та відповідального виробництва. Прагнення Esprit - стати кращим брендом повсякденної моди з видатною ціновою пропозицією: захоплювати тенденції ринку та новизну, якісні тканини та форми, виражати їх в легкому, розслабленому і комфортному стилі Esprit. Кожному одягу Esprit приділяє максимальну увагу у виборі тканини, фітингу та якості. Компанія «esprit de corps» відображає позитивне і дбайливе ставлення до життя, яке націлено на справжніх людей відповідно зі слогоном бренду: «Ми хочемо, щоб вам було добре, коли ви виглядаєте добре».

Esprit має представництва в 40 країнах з 761 безпосередньо керованими роздрібними магазинами і більш 6332 оптових торгових точок, включаючи магазини франшизи і торгові приміщення в універмагах, які поділяють стандарти якості та сутність бренду компанії, надихаючі колекції для жінок, чоловіків і дітей. Група продає свою продукцію під двома брендами, а саме брендом Esprit і брендом edc. Перебуваючи на Гонконгській фондовій біржі з 1993 року, Esprit має штаб-квартиру в Німеччині та Гонконзі.

Переглянуто

Немає товарів

Ласкаво просимо

Увійти як користувач

Facebook   Google  Меню